YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

302 Kişi Online

BY DeLLy

HAYİLİ OLSUN ALLAH UTANDİRMASİN RAPİM GUZEL DOSTLAR BİZİ KASİLASTİRSİN

KaDeR

ASALET BOYDA DEĞİL SOYDA OLMALI İNCELİK BELDE DEĞİL DİLDE OLMALI DOĞRULUK SÖZDE DEĞİL ÖZDE OLMALI GÜZELLİK YÜZDE DEĞİL YÜREKTE OLMALI

KaDeR

bir HATUNUN gözleri yeŞiL ise bakma sİYAH ise kanma MAVİ ise yanma KAHVERENGİ ise... gir koluna hiç çıkmaaa.)))))

KaDeR

EL MUCİB ,,,,,Her gün 60 defa zikredenin duası kabul olur.ve Allah’ın himayesinde olur,,,,,,,,,rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

KaDeR

Аşk, dаvаyа bеnzеr, cеfа çеkmеk dе şаhidе. Şаhidin yoksа dаvаyı kаzаnаmаzsın ki. (Mevlana)

KaDeR

İnsanları Tanıdıkca Yalnız,laşırsın.!!!

BeToN

dün bügundu bügun de yarin olucak hayatin kanunu bu olsa gerek

CeSuR

Sen bana nasıl her zaman gülümsüyorsun dedin ya seni görünce kederin bana bulaşması mümkün mü sence.

CeSuR

Güneş doğsun diye dua ediyorum. .

CeSuR

Sen benim geceme ışık yayan yıldız gibisin. ...???

CeSuR

Sen Aşktan Korkuyorum Diyorsun ya Bende seni Sevmekten Korkuyordum ama bak Şimdi Senden Vazgeçemeyenim.

CeSuR

Seni sevmek için o kadar çok sebebim var ki… ...???

seda

Türkiye'nin Bir Numaralı Sitesindesiniz

seda

Sitemize Herkesi Bekleriz

Baranpanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Baranpanel

BaranPanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

Canlı Sohbet SesliKervan

İnternet üzerinden sohbet sitelerinde yetişkin sohbet bölümlerinde canlı sohbet etmek günümüzde en çok yapılan eylemlerden biridir. Dünyanın hemen hemen her ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de birçok web sitesi sohbet için faaliyet göstermektedir.

Sitelerin sisteminde belirlediği sohbet odaları İle yeni insanlar tanımak, arkadaşlıklar kurmak ve birçok sosyal faaliyete katılmak mümkündür.

Sitelerde genellikle kişiler aynı özelliklere sahip ise karşılaşmaları sistem tarafından sağlanır.Aynı ikametgaha sahip insanlar da böylelikle karşılaşmış olur. Sistemde kişiler istedikleri kişiler ile onları rahatsız etmeden kurallar dahilinde iletişim kurabilir. Bu iletişim esnasına sitelerin belirli kuralları bulunur. Kişiler sohbet için karşılıklı olarak kabul onayı vermelidir. Bu kabul onayı sonrasında iletişim kurabilirler.

İnternet Sitelerinde Sohbet İçin Ne Yapılmalıdır?

İnternette yer alan sohbet sitelerine giriş için ilk olarak sitede üyelik kaydı oluşturulmalıdır. Üyelik kaydında ise aşağıdaki bilgiler mutlaka doldurulmalıdır.

  • Site üyelik formu
  • Adı soyadı
  • Kullanıcı adı
  • Şifre
  • Mail adresi
  • İlgi alanları
  • Hobiler
  • Meslek
  • Adres

İnternet Sohbetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Canlı sohbet ile birçok kişi sağlam dostluklar kurarken ortaya hoş olmayan durumlarda çıkabilir. Böyle kötü olaylar yaşamamak adına sohbetler esnasında dikkatli olmak gerekiyor. İlgili kişi ile ilk başta yüzeysel bilgiler ile konuşmak ve bir süre sonra konulmalarda ayrıntılara girmek doğru olacaktır. Yazışmaların başında kişisel konulara çok fazla girilmemelidir. Karşınıza çıkan kişinin niyeti amacı farklı olabilir. Bu kısım mutlaka değerlendirilmelidir.

Yazar : Cesur
20 Ağu Cuma 18:44
127 Görüntüleme

Etiketler: sesli mobil görüntülü sohbet , MobilSesliSohbet , avrupamobilsohbet , azerbaycanmobil , mobil cht , azerbycan mobil sohbet , seslichat , seslisohbet , Avrupa Canlı Chat , bayan-kız-sohbet Kızlarla bedava , Bedava yetişkin sohbet , canlı sohbet , canlı yetişkin sohbet , Chat Site , Chat Siteler , Chat Siteleri , Chat Sitesi , Dul Görüntülü Chat , Genel , Kameralı Chat , kameralı sohbet , kameralı sohbet odaları , kameralı sohbet odaları kızlarla , kameralı sohbet siteleri , kameralı sohbet sitesi , kızlarla çet , kızlarla chat , kızlarla chat odaları , kızlarla islami sohbet , Kızlarla Sohbet , kızlarla sohbet chat adresi , Kızlarla Sohbet Kanalı , kızlarla sohbet siteleri , Mobil Chat , Mobil Chat Siteler , Mobil Chat Siteleri , Mobil Sesli Chat , Mobil sesli kameralı chat , Mobil Sesli Siteler , Mobil Sesli Siteleri , Mobil Sesli Sohbet , Mobil Sohbet , Mobil Sohbet Siteler , Mobil Sohbet Siteleri , mobil yetişkin sohbet , sesli chat , Sesli Chat Siteleri , Sesli Mobil Siteler , Sesli Mobil Siteleri , Seslim.net , Sesli Sohbet , Sesli Sohbet Siteleri , SesliChat , Seslim.Net , SesliSohbet , Sohbet Site , Sohbet Siteler , Sohbet Siteleri , Sohbet Sitesi , ücretsiz yetişkinler sohbet , üyeliksiz yetişkin sohbet , yetişkin bedava ücretsiz , yetişkin chat , yetişkin e sohbet , Yetişkin Sohbet , yetişkin sohbet odaları , yetiskin sohbet odaları , yetişkinler sohbet , ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ , Mobil Chat Siteler , Canlı Sohbet , Canlı sohbet odaları , sesli site , sesli siteler , sesli sohbet , sesli chat , sesli chat siteler , sesli sohbet siteler , sesli mobil siteler ,


Gönder


POPÜLER YORUMLAR